ПРО НАС

ПРО КОМПЛЕКС "ВОДЯНИКИ"

Відпочити від активного проведення часу Вам допоможуть комфортабельні готелі,

мережа ресторанів, а також лазні з джакузі на відкритому повітрі.

Якщо Ви хоча б один раз були у гірськолижному спортивно-оздоровчому комплексі «Водяники», Вам, напевно, захочеться повернутися сюди знову і знову.

Дорогі друзі!

Дозвольте представити Вам чудовий світ гірськолижного спортивно-оздоровчого комплексу «Водяники», який розмістився в самому центрі України на чудових пагорбах Черкаської землі, батьківщини Богдана Хмельницького та Тараса Шевченка.

Водяники – це краса та спокій, мальовнича та незаймана природа. Сюди приїжджають з усієї України відпочити від міської метушні, оздоровитись та набратися позитивних емоцій.

Наш комплекс відкрився кілька років тому, і за цей короткий час вдалося створити сучасний курорт, який вподобав мешканців України. Щодня до «Водяників» приїжджають любителі активного способу життя, шанувальники гірськолижних та інших видів спорту, поціновувачі високого рівня комфорту та сервісу. У гірськолижному спортивно-оздоровчому комплексі «Водяники» кожен знайде собі заняття до душі та зможе насолодитися красою навколишньої природи.

Ми прагнемо зробити все, щоб відпочинок у «Водяниках» був приємним і незабутнім!

На схилах встановлені нові чотирикрісельна канатна дорога та бугельний витяг з Австрії фірми Doppelmayr, які з максимальним комфортом піднімуть Вас на вершину схилів. Існують траси як для початківців, так і для досвідчених. Якщо Ви є експертом або спортсменом, Ви можете підвищити свою майстерність в сноуборд парку з трьома лініями трамплінів і half-pipe. Загальна довжина трас становить понад 2000 метрів, які постійно вирівнюються за допомогою ратраку та чудово освітлені.

Система штучного осніження дозволяє отримати чудовий підготовлений схил практично за перших заморозків. Також до послуг відвідувачів надано прокатний пункт лижного спорядження та квадроциклів. Охочі освоїти або вдосконалити техніку катання на лижах або сноуборді можуть скористатися послугами інструкторів високої кваліфікації.

ГК "ВОДЯНИКИ"